Wielka Brytania

Wielka Brytania to wyspa-państwo często kojarzona z sielskim i beztroskim życiem, gdzie wielu Polaków i nie tylko emigrowała szukając zarobku. Problem nie polega w tych, którzy wyjeżdżają rzetelnie pracować a w tych, którzy szukają schronienia licząc na dotacje finansowe. W Wielkiej Brytanii coraz mniej jest jej rdzennych mieszkańców a coraz więcej uchodźców, którzy lepiej niż jej obywatele znajdą prawo i przy każdej możliwej próbie „zmuszenia” do dostosowania się posługują się nadużywaniem słowa „rasizm”.

Chociaż w niedalekiej przeszłości niechlubnie wypowiedziano się na temat Polaków należy wziąć pod uwagę trud tego państwa, z jakim się zmaga. Ilość imigrantów, która z roku na rok się powiększa. Państwo samo w sobie ma zapewniać bezpieczeństwo obywatelom, dbać o sytuację ekonomiczną natomiast inwazje uchodźców zdecydowanie ją obciążają.

Ponieważ problem jest duży i to nie tylko na wyspach państwa Europy postanowiły wspólnie zaplanować, w jaki sposób go rozwiązać gdzie i ilu obywateli innych krajów i na przestrzeni, jakiego czasu ulokować.

http://smart-bhp.pl/szkolenie-bhp-gliwice/